Skip to content

SPORT & EVENEMENTEN

Komende sport

Saturday, 20 April 2024
3:30 PM Heidenheim v RB Leipzig
3:30 PM Hoffenheim v Monchengladbach
4:00 PM Luton Town v Brentford
4:00 PM Sheffield United v Burnley
6:00 PM Empoli v Napoli
6:15 PM Manchester City v Chelsea
6:30 PM Union Berlin v Bayern Munich
8:30 PM Wolves v Arsenal
9:00 PM Girona v Cadiz

Sunday, 21 April 2024
2:30 PM Everton v Nottingham Forest
3:30 PM Werder Bremen v Stuttgard
4:00 PM Aston Villa v Bournemouth
4:30 PM Coventry City v Manchester United
5:30 PM Borussia Dortmund v Bayer Leverkusen
5:30 PM Fulham v Liverpool
6:30 PM Alaves v Atletico Madrid
7:30 PM Freiburg v Mainz 05
9:00 PM Real Madrid v Barcelona

Tuesday, 23 April 2024
9:00 PM Arsenal v Chelsea
9:00 PM Lazio v Juventus

Wednesday, 24 April 2024
8:45 PM Wolves v Bournemouth
9:00 PM Everton v Liverpool
9:00 PM Crystal Palace v Newcastle United
9:00 PM Manchester United v Sheffield United
9:00 PM Atalanta v Fiorentina

Thursday, 25 April 2024
9:00 PM Brighton H.A. v Manchester City

Friday, 26 April 2024
8:30 PM Bochum v Hoffenheim

Saturday, 27 April 2024
1:30 PM West Ham v Liverpool
2:00 PM Barcelona v Valencia
3:30 PM RB Leipzig v Borussia Dortmund
3:30 PM Bayern Munich v Eintracht Frankfurt
4:00 PM Manchester United v Burnley
4:00 PM Fulham v Crystal Palace
6:30 PM Bayer Leverkussen v Stuttgard
6:30 PM Everton v Brentford
9:00 PM Aston Villa v Chelsea

Sunday, 28 April 2024
3:00 PM Bournemouth v Brighton & Hove
3:00 PM Spurs v Arsenal
3:30 PM Monchengladbach v Union Berlin
5:30 PM Mainz 05 v FC Cologne
5:30 PM Nottingham Forest v Manchester City
7:30 PM Darmstadt 98 v Heidenheim

Tuesday, 30 April 2024
9:00 PM Bayern Munich v Real Madrid

Wednesday, 01 May 2024
9:00 PM Borussia Dortmund v Paris St Germain

Thursday, 02 May 2024
8:30 PM Chelsea v Spurs
9:00 PM AS Roma v Bayer Leverkusen

Friday, 03 May 2024
8:30 PM Hoffenheim v RB Leipzig
9:00 PM Luton Town v Everton

Saturday, 04 May 2024
1:30 PM Arsenal v Bournemouth
3:30 PM Stuttgard v Bayern Munich
3:30 PM Borussia Dortmund v Augsburg
4:00 PM Brighton H.A. v Aston Villa
4:00 PM Brentford v Fulham
4:15 PM Real Madrid v Cadiz
6:00 PM Formula 1: Sprint Race of Miami
6:30 PM Girona v Barcelona
6:30 PM Manchester City v Wolves
6:30 PM FC Cologne v Freiburg
10:00 PM Formula 1: Qualification of Miami

Sunday, 05 May 2024
3:00 PM Chelsea v West Ham United
3:30 PM Union Berlin v Bochum
5:30 PM Eintracht Frankfurt v Bayer Leverkusen
5:30 PM Liverpool v Spurs
10:00 PM Formula 1: Race of Miami

Tuesday, 07 May 2024
9:00 PM Paris St Germain v Borussia Dortmund

Wednesday, 08 May 2024
9:00 PM Real Madrid v Bayern Munich

Thursday, 09 May 2024
9:00 PM Bayer Leverkussen v AS Roma

Friday, 10 May 2024
8:30 PM Augsburg v Stuttgard

Saturday, 11 May 2024
1:30 PM Fulham v Manchester City
3:30 PM RB Leipzig v Werder Bremen
4:00 PM Everton v Sheffield United
4:00 PM Spurs v Burnley
4:00 PM West Ham v Luton Town
6:30 PM Nottingham Forest v Chelsea
6:30 PM Mainz 05 v Borussia Dortmund

Sunday, 12 May 2024
3:30 PM Darmstadt 98 v Hoffenheim
5:30 PM Manchester United v Arsenal
5:30 PM Bayern Munich v Wolfsburg
7:30 PM Bochum v Bayer Leverkusen

Tuesday, 14 May 2024
9:00 PM Spurs v Manchester City

Wednesday, 15 May 2024
8:45 PM Brighton H.A. v Chelsea
9:00 PM Manchester United v Newcastle United

Saturday, 18 May 2024
3:30 PM Hoffenheim v Bayern Munich
3:30 PM Borussia Dortmund v Darmstadt 98
3:30 PM Bayer Leverkussen v Augsburg
4:00 PM Formula 1: Qualification of Emilia-Romagna

Sunday, 19 May 2024
3:00 PM Formula 1: Race of Emilia-Romagna
 5:00 PM Arsenal v Everton
5:00 PM Brighton H.A. v Manchester United
5:00 PM Manchester City v West Ham United
5:00 PM Liverpool v Wolves

9 Grote schermen

Big screens showing football
Big screens showing football
Big screens showing football
Met 9 grote schermen, meer dan 200 verschillende bieren, lekker eten, veel ruimte en een toplocatie in het centrum, hopen wij jouw eerste keus te zijn om wedstrijden te kijken. Op het moment laten wij de Engelse Premier League, bekervoetbal, Europa League, Champions League, WK en EK voetbal, 6 Nations Rugby en Formule 1 zien. Mocht er een wedstrijd zijn die je graag wilt zien neem dan even contact met ons op, dan kunnen wij kijken wat we voor je kunnen doen!O ja, voordat we het vergeten: de meeste wedstrijden laten wij op de eerste verdieping zien, maar voor grote wedstrijden zetten we ook de schermen beneden aan. Voor de tafels boven geldt; vol is vol. Dus kom op tijd! Wij nemen geen reserveringen aan voor sport.

aankomende evenementen

[MEC id="1128"]